Első KDG Dartsbajnokság
A Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium történetének első iskolai dartsbajnokságára összesen 20 diák nevezett, akik még márciusban négy öt fős csoportban kezdték meg a küzdelmeket. A csoportok első két helyezettje jutott tovább a május 20-án megrendezett negyeddöntőkbe, ahol már a torna legjobbjai mérkőztek meg egymással.













