S.O.S kamasz krízisvonal

Örömmel értesítünk, hogy 2015. november 10-én az Egycsónakban Ifjúsági Mentálhigiénés Szolgálat elindította S.O.S lelki ügyeletének új szolgáltatását. Az Invitel által támogatott ingyenesen hívható zöld számnak köszönhetően a kamasz krízisvonal anyagi helyzettől függetlenül, minden gyerek, fiatal számára elérhetővé vált.

Telefon:  06 80 / 911 888

Segélyvonalunk az anonimitásnak és ingyenességnek köszönhetően hatékonyan támogatja a kamaszok lelki egészségét, bármilyen témában, probléma esetén segítséget nyújt a hozzánk fordulónak.

Hívásaitokat kortárs-mentorok (fiatal pszichológusok / már végzett vagy még tanulmányaikat folytató egyetemi hallgatók) várják az alábbi időpontokban:

HÉTKÖZNAP 15 és 21 óra között,
HÉTVÉGÉN   18 és 21 óra között.

Hívj bennünket, hogy segíthessünk !

Az Alapítványról és szolgáltatásainkról bővebb információk az alábbi honlapokon érhetők el:
www.boldogsagban-felcseperedni.hu vagy www.egycsonakban.hu

Egycsónakban Ifjúsági Mentálhigiénés Szolgálat
1117 Budapest, Dombóvári út 6-8., fszt. 21-22.
Telefon: 00-36-20-588-4459