Tehetségkutató Diákmédia Pályázat

A DUE Médiahálózat, a diákújságíró egyesület nagy hagyományú országos Tehetségkutató Diákmédia Pályázatának beadási határidejét március 31-ig meghosszabbítottuk! Még nem késő, a diákok beküldhetik anyagaikat a 2 millió forint összdíjazású pályázatra!

A pályaműveket idén is három korcsoportban értékeljük:

• ►  általános iskola
  • ►  középiskola
  • ►  felsőoktatás

A pályázni a következő kategóriákban lehet: az Év diákújságírója, az Év diáklapja, az Év diákrádiósa, az Év diákfotósa, az Év diákvideósa, az Év online diákmédiuma, illetve az Év mentor tanára - javaslat.

Meghosszabbított beadási határidő: 2018. március 31. éjfél

Tehetségkutató Diákmédia Pályázat részletes pályázati kiírás a www.due.hu oldalon.

A pályaműveket a due pályázatkezelő rendszerén keresztül adhatjátok be a www.due.hu/palyazat oldalon. (Itt elektronikusan küldhetitek be pályaműveiteket. A diáklapokat kérjük postán is elküldeni!)

A pályázaton kizárólag saját munkákat fogadunk el, a részvétel felső korhatára pedig 24 év.

díjazottak a tárgynyereményeken kívül ingyenes vagy kedvezményes részvételi lehetőséget nyernek Magyarország legjobb és leghatékonyabb gyakorlati médiaképzésére, a DUE Médiahálózat idei Médiatáborába, amelyet Balatonszárszón rendezünk meg július 6. és 15. között.

EREDMÉNYHIRDETÉS: 2018. május 11-én, a Budapesten megrendezendő 25. Országos Ifjúsági Sajtófesztiválon a TESLA rendezvényközpontban.

Minden pályázót április közepéig értesítünk a pályázata érvényességéről, május elején pedig az eredményhirdetéssel kapcsolatban tájékoztató levelet kap.

A nyertes munkákból a DUE Tallózóban, valamint honlapunkon válogatást közlünk.

Részletek: https://www.due.hu/palyazat/

Személyes érdeklődés a DUE Médiahálózat irodájában, Illényi Éva projektvezetőnél 1148 Budapest, Örs vezér tere 11.

Email: due@due.hu

2018. március 19. Lovassné Vass Enikő