Iskolák a jégen - 2022

Idén 35. alkalommal rendezte meg az Iskolák a jégen elnevezésű sportvetélkedőt a Városi Diáksport Bizottság valamint a Sport és Ifjúsági Iroda. A Kanizsai Dorottya Gimnázium két csapattal indult a rendezvényen.

Egy leány és egy vegyes csapattal szálltunk versenybe. A lányok csapatát Kovács Szófia, Török Virág, Moldvai Dóra, Németh Zsóka, Sütő Petra, Varjú Dorottya, Zsankó Petra alkotta, és a 8 induló csapat közül az 5. helyet szerezték meg. A fiúk mezőnyében mi is – a legtöbb csapathoz hasónlóan – vegyes csapattal indultunk. A KDG-t Gráczer Fanni, Pál Petra, Tóth Virág, Becze Tamás, Németh Máté, Lengyel Kristóf és Somos Zsombor képviselték.

A 12 nevező iskola közül diákjaink a 7. helyet szerezték meg. Büszkék vagyunk rájuk!

2022. február 07. Pezenhófer György