Kupagyőztes a KDG Leány Röplabdacsapata

A Kereskedelmi és Vendéglátói Szakképző Iskola Szombathelyen idén 39. alkalommal rendezte meg a Csató Béla Röplabda Emlékversenyt.

A Bokor Laura, Gazdag Réka, Horváth Anna, Horváth Dóra, Horváth Zita, Kalcsics Eliza, Magyar Liza, Stieber Aida, Szecsődi Barbara, Tóth Zsófia alkotta kanizsais csapat a döntőben sem talált legyőzőre, így veretlenül nyerte meg a rangos tornát.

Az V-VI. korcsoportos lányok versenyében kilenc csapat indult, akiket három csoportba soroltak a rendezők.

A KDG a Bólyai János Gimnáziummal és a Horváth Boldizsár Szakközépiskolával került össze. A lányok kiváló játékkal, veretlenül nyerték meg a csoportot és jutottak a hármas döntőbe, ahol a Nagy Lajos Gimnázium és a házigazda, a Kereskedelmi és Vendéglátói Szakképző Iskola volt az ellenfél.

Pezenhófer György