Mikulás kupa a KDG-ben

Mikulás napján osztályok közötti bajnokság keretében röplabda mérkőzéseken mérték össze tudásukat diákjaink. A rendezvény, a Diákönkormányzat újdonsült tagja, Baumgartner Eszter tanárnő szervezésében zajlott.

A kupa jó hangulatban telt, a mérkőzéseket a sportszerűség jellemezte. A szetteket a 9-10. évfolyam, valamit a 11-12. osztályosok vívták egymással.

Tanulóink hatalmas lelkesedésének köszönhetően színvonalas meccseket láthattak az érdeklődők. A legjobbnak a 12.B és a 9.B osztály diákjai bizonyultak, ezzel elnyerve a 2017-es Mikulás kupa első helyét. A dobogó második fokára a 12.A és a 9.A versenyzői állhattak.

A díjakat iskolánk igazgatóhelyettese, Merklin Ferenc tanár úr adta át a csapatoknak.

2017. december 07.  Döme Amanda 10. A