Országos elődöntőbe jutott iskolánk a lány kézilabda diákolimpián

Az idei tanévben a lány kézilabda diákolimpia ’A” kategóriájában a városi, majd a megyei versenyen is második helyezést értek el a KDG-s lányok. Ennek köszönhetően november 30-án Szentgotthárdon megrendezett országos elődöntő selejtezőn is részt vehetett csapatunk. Ellenfelünk a Komáromi Jókai Mór Gimnázium volt, akik ellen két mérkőzést követően harcoltuk ki az országos elődöntőbe jutást.

Komáromi Jókai Mór Gimnázium   22:29   Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium (13:14)
Komáromi Jókai Mór Gimnázium   24:34   Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium (11:17)

A csapat tagjai: Nagy Nikolett, Wutschi Verona, Nárai Nóra, Nagy-Máró Sára, Kovács Virág, Banga Boglárka, Szentgyörgyvári Lia, Szekér Petra, Farkas Kamilla, Dobos Dorka, Németh Hanna, Varga Nina.

2021. december 02. Huszár Benjamin