Új bordásfalak a tornateremben

Régóta dédelgetett álom megvalósításába fogott a testnevelés munkaközösség. Korábban a tornaterem egyik oldalán voltak csak bordásfalak, a másik oldalon fa deszkázat választotta el mozgásteret a fűtőtestektől. A deszkázat az évek során egyre rosszabb állapotba került és megérett a cserére.

Ekkor jött az ötlet, hogy bordásfalakra kellene kicserélni az elhasználódott fa szerkezetet, így nemcsak elválasztanánk a fűtőtesteket a mozgástértől, hanem funkciót is adnánk neki.

Az ötletelést tettek követték és a Kanizsai Dorottya Gimnázium Baráti Körének, az iskola diáksportegyesületének, valamint Szombathely Város Önkormányzatának anyagi segítségével megvalósult a projekt kétharmada. A további anyagi segítséget az év második felére várjuk, amellyel a tornatermet teljes hosszában mindkét oldalon bordásfalak szegélyezik majd.

Köszönettel tartozunk a Kanizsai Dorottya Gimnázium Baráti Körének, akik első szóra segítségünkre siettek!

2021. május 13. Pezenhófer György