Érzékenyítő foglalkozáson jártunk
A fehér bot (vakok és gyengénlátók) nemzetközi napja október 15. Ennek kapcsán látogatott el iskolánk 10.c osztálya az Együtt élünk névre hallgató rendezvényre, melyet Szombathelyen élő több, sérültekkel foglalkozó érdekvédelmi szervezet hívott életre. A diákok egy teljesen sötét szobában végeztek el hétköznapi teendőket, pl.: asztalt terítettek meg, ruhát hajtogattak,













