Kanizsai Dorottya Gimnázium

A KDG elsősei nyerték a Szombathelyi Városi Gólyaavatót

Idén negyedik alkalommal rendezte meg Szombathely Diákönkormányzata az évenkénti Városi Gólyaavatót február 28-án Oladon. Ezen az napon dőlt el, melyik középiskola gólyaosztálya lesz a város gólyacsapata. Legutóbb a Kanizsai Dorottya Gimnázium nyerte el ezt a címet, és vitte haza a vándorkupát.

Idén a Kereskedelmi és Vendéglátói Szakképző Iskola és Kollégium, a Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, a Kanizsai Dorottya Gimnázium és az SZMSZIK Savaria Szakképző Iskolája vett részt a rendezvényen. A NYME Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium diákjai sajnos technikai okok miatt nem tudtak ott lenni.

Az iskolák közötti verseny végeredménye:

1. Kanizsai Dorottya Gimnázium (407 pont)
2. Nagy Lajos Gimnázium (396 pont)
3. Kereskedelmi és Vendéglátói Szakképző (350 pont)
4. Savaria Szakképző Iskola (330 pont)
 
A győztes egy csapatépítéssel egybekötött paintball csatát nyert.



 

A rendezvényen készült fotókat ide kattintva találják: 1.fotósorozat , 2.fotósorozat3.fotósorozat


Forrás: Vaskarika.hu
Fotó: Németh Richárd

Diákélet

Eseménynaptár

Hasznos linkek