Idén negyedik alkalommal rendezte meg Szombathely Diákönkormányzata az évenkénti Városi Gólyaavatót február 28-án Oladon. Ezen az napon dőlt el, melyik középiskola gólyaosztálya lesz a város gólyacsapata. Legutóbb a Kanizsai Dorottya Gimnázium nyerte el ezt a címet, és vitte haza a vándorkupát.
Idén a Kereskedelmi és Vendéglátói Szakképző Iskola és Kollégium, a Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, a Kanizsai Dorottya Gimnázium és az SZMSZIK Savaria Szakképző Iskolája vett részt a rendezvényen. A NYME Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium diákjai sajnos technikai okok miatt nem tudtak ott lenni.
Az iskolák közötti verseny végeredménye:

A rendezvényen készült fotókat ide kattintva találják: 1.fotósorozat , 2.fotósorozat, 3.fotósorozat
Forrás: Vaskarika.hu
Fotó: Németh Richárd