A KDG hagyományainak megfelelően, tizenegyedikes osztályként minket is az a megtiszteltetés ért, hogy ballagó osztály termét díszíthettük. Nagy örömmel és még nagyobb izgalommal láttunk neki a feladatnak, egymás szavába vágva, órákat töltöttünk a tervezéssel, ötleteléssel.

Már hónapokkal a ballagás előtt kész volt a terv, így előtte egy héttel már csak a kivitelezés volt hátra. Díszítés közben átjárt minket a ballagás szelleme és azt hiszem, mindannyian rádöbbentünk arra, hogy hamarosan, sajnos túl gyorsan, a mi a termünket fogják díszíteni és közben már azt is kitaláltuk, hogy milyen ruhában ballagunk.

A dekoráció nagy részét saját kezűleg, együtt készítettük el, próbáltuk az iskola hagyományait, színeit egyedivé varázsolni és egy különleges, nem mindennapi kompozícióval előállni. Reméljük,13.k, hogy sikerült meglepni és örömet szerezni!
