Kanizsai Dorottya Gimnázium

Ballagás a leendő végzősök szemszögéből

A KDG hagyományainak megfelelően, tizenegyedikes osztályként minket is az a megtiszteltetés ért, hogy ballagó osztály termét díszíthettük. Nagy örömmel és még nagyobb izgalommal láttunk neki a feladatnak, egymás szavába vágva, órákat töltöttünk a tervezéssel, ötleteléssel.

Már hónapokkal a ballagás előtt kész volt a terv, így előtte egy héttel már csak a kivitelezés volt hátra.  Díszítés közben átjárt minket a ballagás szelleme és azt hiszem, mindannyian rádöbbentünk arra, hogy hamarosan, sajnos túl gyorsan, a mi a termünket fogják díszíteni és közben már azt is kitaláltuk, hogy milyen ruhában ballagunk. 

A dekoráció nagy részét saját kezűleg, együtt készítettük el, próbáltuk az iskola hagyományait, színeit egyedivé varázsolni és egy különleges, nem mindennapi kompozícióval előállni. Reméljük,13.k, hogy sikerült meglepni és örömet szerezni!
Pajor Adél 11.K
Fotók: Tánczos Éva és Vass Péter Bexter

Diákélet

Eseménynaptár

Hasznos linkek