2015 nyarán hirdették meg az „Odafönn találkozunk” elnevezésű próza- és esszéíró pályázatot, amely a fiatalon elhunyt Kaszap István jezsuita noviciátushoz kapcsolódik, akinek decemberben ünnepeltük születésének 100., halálának 80. évfordulóját.
A pályázat és a hozzá kapcsolódó program célja az elköteleződéstől félő vagy a céltalanság útvesztőjében sodródó fiatalok figyelmének a felhívása a helyes útra, emellett a nagyobb célokért áldozott élet értékére és értelmére is rámutat. Kaszap István rövid életében nagy céltudatosságról és elkötelezettségről tett tanúságot.
A pályázatra e szellemiségben íródott alkotásokat vártak három kategóriában (felső tagozat; ifjúsági; felnőtt). A beérkezett pályaműveket korosztályonként értékelte a neves szakemberekből álló zsűri:
Dr. Bakonyi István (a József Attila-díjas irodalomtörténész, Fejér megye Príma különdíjasa), Benkő Andrea (az MTVA Kossuth Rádió szerkesztő-műsorvezetője, Fejér megye Príma különdíjasa), Forrai Tamás SJ (a jezsuita rend magyarországi rendtartományának tartományfőnöke) Sohonyai Edit (író, Fejér megye Príma fődíjasa)
A zsűri elmondása szerint a döntés nehéz volt, hisz az írások nagyon megérintették őket és sok könnyet hullajtottak, de dönteniük kellett.
Ez alapján Katavics Fruzsina - iskolánk 11. B-és tanulója - különdíjas lett !
A díjátadóra Székesfehérváron került sor, ahová meghívták Spányi Antal székesfehérvári püspök urat is, aki a díjakat átadta.