A szombathelyi Oladi Általános Iskola és a SZOSZSZC Oladi Szakképző Iskolája idén is meghirdette, immár XXII. alkalommal az Országos József Attila Mese-, Vers- és Novellaíró pályázatot.
2016. április 15-én ennek a díjátadóján jártunk. Kudler Szilvia 11.B osztályos tanulónk ismét második helyezést ért el az országos versenyen mese kategóriában. Meséjének címe: A kisegér kívánsága.
A színvonalas díjátadón a pici általános iskolás diákoktól egészen a középiskolás diákokig osztottak a díjakat.
Idén, a Szent Márton emlékév jegyében, „Szent Márton köpenye” címmel is indult egy műfajilag kötetlen kategória. A zsűriben szakmai hozzáértők ültek, mind nagy szeretettel fogadták a műveket és jutalmazták a helyezetteket.
Iskolánkból több tanuló is nevezett, őket emléklappal tisztelték meg.
Nagy Tamás