5. alkalommal ismerte el az ELTE Ezüst Eötvös-díjjal a KDG nevelő-oktató munkáját
Az ELTE Feszt alkalmával azokat a középiskolákat köszöntötték, amelyekből az idei felvételi eljárás során a legtöbb új hallgató érkezett egyetemükre. Az ELTE rektora, Prof. Dr. Borhy László akadémikus a teljesítményt Ezüst Eötvös-éremmel és a hozzá tartozó oklevéllel ismerte el, amit Prof. Dr. Darázs Lénárd rektorhelyettes













