Elmarad a Nyílt nap a Covid helyzet miatt !

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

Sajnálattal értesítjük a Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium iránt érdeklődő diákokat és szülőket, hogy a járványügyi helyzet miatt iskolánk nem tudja fogadni a 8.-os tanulókat, az előzetes tervek ellenére az idei Nyílt nap elmarad!

Iskolánk honlapján (www.kdg.edu.hu) folyamatosan frissülő cikkekkel, témákkal találkozhatnak az érdeklődők, képet kapnakaz itt folyó munkáról, tájékozódhatnak a beiskolázás feltételeiről is.

A Felvételi tájékoztatót honlapunkon itt találják:

Felhívom a jelentkező diákok figyelmét, hogy idén már két osztályunkba is felvételivel lehet bejutni.
Felvételizni kell a 0004 kódú, Kny, két tanítási nyelvű osztályunkba és a 0003 kódú, C angolos osztályunkba is.
Az írásbeli felvételi vizsgára a jelentkezési határidő: 2021. december 03.

A következő hetekben további friss videókat, cikkeket találnak majd az iskolában folyó életről, tájékoztatjuk Önöket, miért érdemes iskolánkat választani!

2021. november 06. Merklin Ferenc intézményvezető