Előzetes felvételi rangsor a 2021-2022-es tanévre

Tisztelt Szülők ! Kedves Diákok !

Ezúton szeretnénk közzétenni az előzetes felvételi rangsorokat a Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium 2021-2022-es tanévére vonatkozóan.

A tanulókat az általános iskolai eredményeik alapján, illetve a két tannyelvű képzésre jelentkezőket az általános iskolai eredmények és a felvételi dolgozatok eredményeinek figyelembe vételével rangsoroltuk.

Az előzetes felvételi eredményeket a tanulók oktatási azonosító száma alapján lehet megtekinteni.

Az érvényes tanulói azonosító szám megadása után a Keresés gombra kattintva megjelenik, hogy az egyes tagozatokon a rangsorban hol helyezkedik el Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnáziumba jelentlezett diák.

Kérjük kattintsanak a fenti linkre vagy a képre, amely az adatbázishoz viszi Önöket !

Köszönjük szíves türelmüket !
Kérjük, látogassanak vissza hozzánk később is!

2021. március 17. Merklin Ferenc