Előzetes felvételi rangsor a KDG 2022-2023-as tanévére

Tisztelt Szülők ! Kedves Diákok !

Ezúton szeretnénk közzétenni az előzetes felvételi rangsorokat a Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium 2022-2023-as tanévére vonatkozóan.

A tanulókat az általános iskolai eredményeik alapján, illetve az angolos (0003) és a két tannyelvű (0004) képzésre jelentkezőket az általános iskolai eredmények és a felvételi dolgozatok eredményeinek figyelembe vételével rangsoroltuk.

Az előzetes felvételi eredményeket a tanulók oktatási azonosító száma alapján lehet megtekinteni.

Az érvényes tanulói azonosító szám megadása után a Keresés gombra kattintva megjelenik, hogy az egyes tagozatokon a rangsorban hol helyezkedik el Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnáziumba jelentlezett diák.

Kérjük kattintsanak a fenti linkre vagy a képre, amely az adatbázishoz viszi Önöket !

Kérjük, látogassanak el hozzánk később is!

2022. március 16. Merklin Ferenc