Központi írásbeli felvételi vizsgákkal kapcsolatos intézkedések

Tisztelt Felvételizők!

A járványügyi helyzetre való tekintettel a központi írásbeli felvételi vizsgákkal kapcsolatosan az alábbi intézkedéseket hozom:

Szülő, gondviselő a diákot csak az iskola bejáratáig kísérheti, a gimnázium épületébe csak a felvételit író diákok léphetnek be. A felvételizők a főbejáratnál lévő porta előtti folyosón gyülekeznek majd, innen lesznek tovább irányítva abba a terembe, ahol a vizsgadolgozatokat megírják.

Az írásbeli vizsga 2021. január 23-án 10.00-kor kezdődik. Kérem, hogy a tanulók legkésőbb 9.30-ig jelenjenek meg a vizsga helyszínén, hogy a szükséges adminisztrációt időben elvégezhessük! Az iskolába belépéskor lázmérés lesz.

Minden felvételiző tanuló hozzon magával maszkot, mert a közösségi terekben (folyosó, mosdók) kötelező annak használata! A felvételi vizsga írása közben a maszkviselés nem kötelező, de ajánlott!

Mindannyiunk egészsége érdekében kérem, fokozottan ügyeljünk a járványügyi szabályok betartására! A vizsga alatt az aktuális járványügyi szabályokat tartjuk be.

Eredményes vizsgázást, sikeres felvételit kívánok!

Szombathely, 2021. január 12. Merklin Ferenc intézményvezető