Nyílt nap a KDG-ben - 2023

A Kanizsai Dorottya Gimnázium  - Szombathely, illetve Vas megye legnagyobb gimnáziuma - szeretettel hívja és várja az iskola iránt érdeklődőket a Nyílt napokra !

Dátum
Kezdési időpont
Tanulók - Iskolák

2023. november 15.

Elsősorban a szombathelyi tanulók és szüleik részére

2023. november 16.

Elsősorban a vidéki tanulók és szüleik részére

Mindkét napon 8 órára várjuk az érdeklődő diákokat és szüleiket!

A tornateremben igazgató úr köszöntője és rövid tájékoztatója után minden látogató eldöntheti, melyik képzési formákról szeretne bővebb felvilágosítást kapni.

Ezután a tantermekben tanáraink és diákjaink részletesen bemutatják a képzési palettánkat, és beszámolnak az iskola mindennapjairól, valamint válaszolnak az érdeklődők kérdéseire.

Mindezek mellett a természettudományos labor, a könyvtár és az énekterem is várja a látogatókat.

A folyósokon is tanáraink és diákjaink segítenek a továbbtanulással kapcsolatban.

Kérjük, szíveskedjenek megtekinnteni a 2024/2025-ös tanévvel kapcsolatos Felvételi tájékoztatónkat !

Legyél Te is Kanizsais!

2023. október 02.
Frissítve: 2023. november 10.

Marosfalviné Pécz Judit
Pezenhófer György