Tájékoztató a beiratkozáshoz

Iskolánk a leendő 9. évfolyamosok beiratkozását 2021. június 24-én (csütörtökön) 8.00-tól 15.00-ig tartja.

A csoportbeosztáshoz szükséges nyelvi szintfelmérésre a beiratkozás napján kerül sor:
    9.00-tól 10.00-ig angol nyelv
    10.00-től 11.00-ig német nyelv.
Amennyiben a diák nem tud személyesen eljönni a beiratkozásra (indokolt esetben, pl. betegség), a nyelvi szintfelmérőket az első tanítási napon fogja megírni.

A beiratkozásra kérjük hozzák magukkal az alábbiakat:
-    személyi igazolvány
-    TAJ kártya
-    általános iskolai bizonyítvány
-    „Értesítés iskolaváltoztatásról” nyomtatvány - az általános iskolában állítják ki a tanuló számára
-    diákigazolvány igényléséhez szükséges NEK-adatlap (kormányablakban igényelhető)
-    amennyiben a tanuló SNI vagy BTMN státuszú, az erről szóló szakvélemény fénymásolata

A gyorsabb ügyintézés érdekében a BEIRATKOZÁSI ADATLAP című nyomtatványt kérjük, lehetőség szerint már kitöltve hozzák magukkal. (Letölthető az ikonokra kattintva    , vagy igényelhető gimnáziumunk portáján.)

Iskolánk adatkezelési tájékoztatóját, valamint kamerarendszerünk adatkezelési szabályzatát kérjük, honlapunkon olvassák el:
A megismerésről és elfogadásról szóló nyilatkozatot beiratkozáskor kell aláírniuk.

Amennyiben a tanuló kollégiumi elhelyezést szeretne kérni, a férőhelyek korlátozott száma miatt kérjük, mielőbb vegyék fel a kapcsolatot a választott kollégiummal!

A diákok számára a Németh Pál Kollégiumban biztosít étkeztetést a szombathelyi önkormányzat. Ha gyermekük számára igénylik a menzát, kérem az alábbi elérhetőségeken keressék Éder Tiborné étkezési ügyintézőt: eder.tiborne@gamesz.szombathely.hu; 06 20 503 4943

A beiratkozás során kérjük a járványügyi szabályok betartását!

A diákigazolvány-igényléssel kapcsolatban kérjük, mielőbb keressék fel a területileg illetékes okmányirodát vagy kormányablakot! Az ott kapott NEK-adatlapot kérjük, beiratkozáskor adják le, hogy szeptemberre le tudjuk gyártatni az új tanulók diákigazolványát!  Akadályoztatás esetén a nyári ügyeleti napok valamelyikén tudják leadni a nyomtatványt iskolánkban. Amennyiben azt szeretnék, hogy a diákigazolvány ne az állandó lakcímre szóljon, ezt jól láthatóan szíveskedjenek ráírni a NEK-adatlapra, a pontos tartózkodási cím megjelölésével.

További információkért a 94 / 501-341-es vagy a 06 30 305 1743-as telefonszámon érnek el bennünket.

Szeretettel várjuk leendő diákjainkat és szüleiket!

2021. június 03. Merklin Ferenc