Tudnivalók az írásbeli érettségi dolgozatok megtekintéséről

Kedves Érettségizők!

Ha a Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnáziumban nyújtották be az érettségi jelentkezéseket a 2021. őszi érettségi vizsgákra, akkor a kijavított dolgozatot (közép- és emelt szinten egyaránt) a gimnáziumban nézhetik meg.

A kijavított érettségi vizsgadolgozatok megtekintésének ideje

2021. november 8-án 8.00-16.00 óráig lehetséges.

Tudnivalók az írásbeli érettségi dolgozatok megtekintéséről

• A dolgozatok megtekintésének ideje: 2021. november 08. 800 és 1600 között .
  • Helye: a  gimnázium földszint 24-es terme
  • A saját dolgozatokat a személyazonosság igazolása után lehet megtekinteni.
  • Más dolgozatát a személyazonosság igazolása és a meghatalmazás bemutatása után lehet megtekinteni.
  • A dolgozatokat a vizsgázó nem viheti ki a teremből.
  • A vizsgázó a dolgozatáról kézzel (az iskola által biztosított papírra, az iskola által biztosított íróeszközzel) vagy elektronikus úton (saját fényképezőgéppel, kamerával) másolatot készíthet.
  • A vizsgázó a javítással kapcsolatban 2021. november 09. 1600 óráig tehet észrevételt az (teremben található) adott formanyomtatványon.
  • A határidő lejártával sem a dolgozatok megtekintésére, sem észrevétel benyújtására nincs lehetőség

Felhívom a figyelmet, hogy a középszintű szóbeli érettségi vizsgák időpontja: 2021. november 22-23.

A bizonyítványok, tanúsítványok és törzslapkivonatok átadásának időpontja: 2021. november 23. 13 óra

2021. november 04. Marosfalviné Pécz Judit