Tea és Tudomány - új délutáni előadássorozat a KDG-ben

A 2017-2018-as tanévben ünnepli a Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium fennállásának 100. évfordulóját.
Az iskola már idén gondol az ünnepre és megnyitja kapuit minden érdeklődő előtt.

A T&T, vagyis Tea és Tudomány esték keretében délutáni teázással egybekötött előadásra hívjuk kedves vendégeinket. A két tanítási nyelvű gimnázium a legfinomabb angol teákkal vár mindenkit, emellett különböző tudományterületek érdekességeibe, legújabb eredményeibe vezeti be az érdeklődőket. Az iskola visszavárja azokat a diákokat, tanárokat, KDG-hez kapcsolódó személyeket, akik az élet különböző területén dolgoznak, szakmájukban kiemelkedő a teljesítményük, és ismereteiket szívesen megosztják egy előadás keretében. Havonta új téma, új előadó, új tudomány.

Az első előadáson beszélgetést hallhatnak Trokán Péter színművésszel, aki szintén Kanizsais diák volt, bár Budapesten. Most viszont évek óta a gimnázium SZM Báljának a fővédnöke. A Weöres Sándor Színház színészével beszélgetünk drámáról, színházról, irodalomról, filmekről, pecázásról és még sok más érdekességről.
A rendezvényre mindenkit szeretettel várunk !