Újra véradás lesz a KDG-ben most pénteken

Ősszel Hosszú Ivett „Első véradó” megosztotta velünk gondolatait arról, hogyan is szánta rá magát erre a hősiesnek mondható tettre: „Szeretek más embereken segíteni, ezért tartottam fontosnak, hogy amint lehet, részt vegyek az iskolai véradáson.”

Legyőzte félelmét és belevágott, mert arra gondolt, akár három ember életét is megmentheti egy kis fájdalom árán. Aggodalma feleslegesnek bizonyult, mert elmondása szerint mindenki annyira kedves volt, hogy elfeledkezett az izgalomról, fájdalmat pedig alig érzett.
Akkor is bátor volt, amikor élményeit összefoglalta egy kis cikkben, amely alá nevét is odaírta.

Most újra várjuk a jelentkezőket! Annak is örülnénk, ha mások is megfogalmaznák, miért is adnak vért, először vagy akár sokadszor.

Találkozzunk március 6-án, pénteken 8 és 11 óra között az orvosi rendelőben!