Április 29-én került megrendezésre a Csecsemő- és Kisdedgondozási Verseny vármegyei fordulója, melyen iskolánkat a 9.K osztály tanulóiból álló csapat képviselte.
Az elméleti és gyakorlati feladatokat is tartalmazó megmérettetésen tanulóink kimagasló pontszámmal szerepeltek, így bejutottak a június 13-án, Budapesten megrendezésre kerülő országos döntőbe.
A csapat tagjai: Berebora Adél, Gombás Laura, Hegedüs Janka és Szénási Izabella.
Szeretnénk megköszönni Flóra Vivien védőnőnek a felkészülésben nyújtott segítségét!
Gratulálunk a csapatnak, és sok sikert kívánunk az országos döntőhöz!
| 2025. május 15. | Merklin Ferenc |