Kanizsai Dorottya Gimnázium

Csecsemő és Kisdedgondozási Verseny

Április 29-én került megrendezésre a Csecsemő- és Kisdedgondozási Verseny vármegyei fordulója, melyen iskolánkat a 9.K osztály tanulóiból álló csapat képviselte.

Az elméleti és gyakorlati feladatokat is tartalmazó megmérettetésen tanulóink kimagasló pontszámmal szerepeltek, így bejutottak a június 13-án, Budapesten megrendezésre kerülő országos döntőbe.

A csapat tagjai: Berebora Adél, Gombás Laura, Hegedüs Janka és Szénási Izabella.

Szeretnénk megköszönni Flóra Vivien védőnőnek a felkészülésben nyújtott segítségét!

Gratulálunk a csapatnak, és sok sikert kívánunk az országos döntőhöz!

 

2025. május 15. Merklin Ferenc

Hírek, aktualitások

Eseménynaptár

Hasznos linkek