Érettségi - Kisérettségi - 2020

Érettségi - 2020

A mellékelt linkeken találják diákjaink az érettség tételeket és információkat az adott tantárgyhoz kapcsolódóan, valamint az érettségihez szükséges kitöltendő és beadandó dokumentumokat.

Magyar nyelv és irodalom
Magyar - 12A;    Magyar - 12B;    Magyar irodalom - 12C;
Magyar nyelv - 12C;    Magyar - 12K
Fizika
Fizika szóbeli tételek - középfok
Történelem
A középszintű szóbeli történelem érettségi tematikája – 2020
INFORMATIKA - Középszint - Szóbeli vizsga

Kisérettségi - 2020

Az idén tavasszal hatodik alkalommal sorra kerülő "kisérettségin" ismerkedhetnek majd a 11-ik évfolyam tanulói az igazi érettségi hangulatával 2020. március 23-án.  Minden érintett diák tudja már, hogy neki melyik tantárgyból kell készülni és számot adni tudásáról a kisérettségi bizottság előtt. (Most csak egy tantárgyból lesz vizsga a klasszikus 5 tantárgy helyett.)

A kisérettségi tételei igaziak, szerepelni fognak a nagy érettségin is, de természetesen még nem tartalmazzák az összes tételt.

Az idei kisérettségi tantárgyak tételeit és a vizsga értékelési szempontjait az alábbi linkekre kattintva lehet megtalálni:

2020. február 11.
Frissítve: 2020. március 17.
Marosfalviné Pélz Judit