Érettségi - Kisérettségi - 2019

Érettségi - 2019

A mellékelt linkeken találják diákjaink az érettség tételeket és információkat az adott tantárgyhoz kapcsolódóan, valamint az érettségihez szükséges kitöltendő és beadandó dokumentumokat.

Magyar nyelv és irodalom
12.A Irodalom MF;       12.A Nyelvtan MF;
12.B Magyar Nyelvtan és Irodalom BB
12.C Magyar nyelvtan és irodalom dr Czl
12.K Magyar nyelvtan és Irodalom LMZs
Fizika
Fizika - 2019
Történelem
12.A Történelem érettségi szóbeli témakörök
12.B - 12.C Történelem szóbeli érettségi témakörök
12.K Történelem szóbeli érettségi témakörök
Informatika témakörök 2019

Kisérettségi - 2019

Az idén tavasszal ötödik alkalommal sorra kerülő "kisérettségin" ismerkedhetnek majd a 11-ik évfolyam tanulói az igazi érettségi hangulatával 2019. március 25-én.  Minden érintett diák tudja már, hogy neki melyik tantárgyból kell készülni és számot adni tudásáról a kisérettségi bizottság előtt. (Most csak egy tantárgyból lesz vizsga a klasszikus 5 tantárgy helyett.)

A kisérettségi tételei igaziak, szerepelni fognak a nagy érettségin is, de természetesen még nem tartalmazzák az összes tételt.

Az idei kisérettségi tantárgyak tételeit és a vizsga értékelési szempontjait az alábbi linkekre kattintva lehet megtalálni:

2019.01.17.
Utolsó frissítés: 2018.03.05.