A Global Nyelviskola nyelvvizsga felkészítő tanfolyamai

Tisztelt Szülők! Tisztelt Tanulóink!

A Global Nyelviskola (Szombathely belvárosában található) nyelvvizsga felkészítő tanfolyamaira szeretnénk felhívni a figyelmüket!

Miért jó ez a Kanizsais diákoknak?

- a tanórák után a KDG épületében lesznek a foglalkozások heti egy alkalommal (nem kell utazni…) Ennyi mindenkinek bele kell, hogy férjen a délutáni programjába, ha nyelvvizsga megszerzése a célja! 2020-tól várhatóan csak középfokú nyelvvizsga birtokában lehet a felsőoktatásba bekerülni (a jelenlegi 10. évfolyamot már érinteni fogja ez a szabályozás)
- a foglalkozásokat tartó kollégák ismerik a gimnáziumban folyó nyelvoktatást, nevelő-oktató munkát
- ingyenes szintfelmérés
- A német OSD nyelvvizsgát ausztriai egyetemeken és munkahelyen is elfogadják, amelyet itt Szombathelyen lehet megszerezni.
- Angol nyelvből a Language Cert nyelvvizsgát lehet megszerezni, szintén Szombathelyen, akkreditált, nemzetközi vizsga, ahol már 50%-tól eredményes a tanuló!

Kérjük Önöket olvassák el a mellékelt tájékoztatókat!

Kérdéseikkel bátran forduljanak a Global nyelviskola dolgozóihoz !

Szombathely,  2017. október 17. Iskolavezetés és nyelvi munkaközösség vezetők

Szülői információk