Öregdiákok

Nagy örömmel köszöntjük Önöket ezeken az oldalakon, ahol az Öregdiákokkal és a Kanizsai Dorottya Gimnáziumban tanító egykori tanárokkal kapcsolatos információkat szeretnénk megosztani Önökkel.

Itt szeretnénk beszámolni a tervezett és a lezajlott osztálytalálkozókról, továbbá teret adnánk az Önök írásainak, illetve az Önökről szóló írásoknak is. Itt kerülhetnének publikálásra művészeti alkotásaik is.

Várjuk beszámolóikat, fotóikat a web.kdg@gmail.com email címünkre !

Osztálytalálkozók, évfolyam találkozók

Itt találják az osztálytalálkozókról és évfolyamtalálkozókról készült beszámolókat !

Akikre büszkék vagyunk

Sok Öregdiákunk munkásságával, emberségével, műszaki és művészeti alkotásaival kiemelkedőt alkotott!

Támogatásukat köszönjük

A mai időkben nagyon fontos, hogy a valamikor együvé tartozók segítsék és támogassák egymást.

Művészeti alkotások

Nagyon sok Öregdiákuk a művészetek szerelmese lett egy életen át. Őket, művészetüket és műveiket szereténk itt bemutatni Önöknek.

Búcsú

2022.04.06.

A Kanizsai Dorottya Gimnázium közössége az elmúlt hetekben három kedves egykori tanárától vett búcsút. Dr. Goda Imre magyar-ének szakos kolléga 1968-1974-ig tanított nálunk. Fűzfa Balázs nekrológját a következő linkre kattintva olvashatják: Márkus Lászlóné földrajz-biológia szakos tanárnő 1976-tól 2000-ig tanított a KDG-ben. Amikor 1993-ban a Kanizsaiba kerültem, az ő osztályával kezdtem.