A Kanizsai a legjobb iskola, amit csak választhattam

A Kanizsai a legjobb iskola, amit csak választhattam. A két tannyelvű tagozat nagyon sokat adott nekem. Bár az első év a sok angol miatt nehéz volt, lehetett teljesíteni – és a nyelvet is alaposan megtanultuk. Ezáltal sok érdekes programon volt lehetőségünk részt venni: az elmúlt tanév végén Londonban jártunk, idén szeptemberben pedig Magyarországot képviseltük az Euroweek rendezvényen Csehországban. Az Európai Unió összes országából voltak ott diákok, úgyhogy sok új külföldi barátot is szereztünk. A program nagyon izgalmas volt, sok új élménnyel gazdagodtunk.
Mint mondtam, az iskola nagyon jó! A tanárok kedvesek, mindent megtesznek a sikereinkért. Ez nem egy személytelen hely, ide emberek járnak, akiknek saját személyiségük van, nem csak egyforma, szürke tömeg, és hatalmas szerencsénkre a tanárok is eszerint kezelnek minket. Mióta ide járok, nagyon sok remek embert ismertem meg.
Réka (15)