Darts diákolimpián jártunk
2018. után idén is megrendezésre került a Területi Darts Diákolimpia itt Szombathelyen, a Bercsényi Miklós Általános Iskolában a Szombathelyi Darts Club Sport Egyesület közreműködésével. Majdnem négy éve foglalkozok komolyabb szinten a sporttal és két éve rendszeresen játszom is, ezért nem volt kérdés hogy nevezzek a versenyre.













