Jól indul a tanév - Sikeres pályázattal osztálykirándulás a Fővárosi Nagycirkuszban

Néhány hónappal ezelőtt arra kérte a Fővárosi Nagycirkusz igazgatósága a vállalkozó szellemű, innovatív diákokat és pedagógusokat, hogy nézzék meg a Vízi cirkusz – Atlantis gyermekei című előadást barátaikkal, osztályukkal vagy családjukkal, ezt követően pedig gondolkodjanak, ötleteljenek, találják ki, melyik műsorszám mely tananyag megértéséhez, elsajátításához/oktatásához segítene hozzá a legjobban, végül, hogy írjanak egy részletes, legalább egy oldalas pályázatot, amelyben bemutatják, mivel, hogyan segíti a kiválasztott cirkuszi műsorszám valamely konkrét tananyag elsajátítását.

Felhívásukra számos érdekes és értékes pályázat látott napvilágot, amelyek közül kiválasztották a legjobbakat. Sinkó Andrea vezetésével a szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium diákjai egy ingyenes cirkuszlátogatást nyertek az egész osztály számára vendéglátással, utazással a cirkuszba és haza.

A szakmai pályázatok eredménye:
  1. helyezés: Sinkó Andrea
  2. helyezés: Kovács Anikó
  3. helyezés: Kovacsics Bernadett
Különdíjat kapott: Polokainé Angalét Zsuzsanna.

2016.09.03. Sinkó Andrea