A Természettudományos Labor tanárai ellátogattak a győri Révai Miklós Gimnázium Laborjába

Interaktív foglalkozás keretében ismerkedhettek meg a győri gimnázium diákjai és tanárai a Kanizsai Dorottya Gimnázium Laborjának foglalkozásaival.

Sinkó Andrea tanárnő előadással, interaktív fizika kísérletekkel készült a bemutatóra. A másfél órás foglalkozás vetélkedővel zárult, melyben a diákok ellenőrizhették tudásukat.

Az egyedi, jó hangulatú fizika óra felkeltette a diákok érdeklődését a fizikai kísérletek iránt.

A pozitív hangulathoz hozzájárult, hogy a Révai gimnázium labor vezetője és fizika tanára is aktívan részt vett a kísérletezésben, vetélkedőben.

2016.09.21. Kovacsics Bernadett